„Klinika Połysku”, pragnie zaprezentować Państwu zakres swojej działalności oraz zaproponować nawiązanie stałej współpracy.

 
Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów w zakresie utrzymania ich w czystości, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Zdobyliśmy zaufanie wielu firm, instytucji, salonów samochodowych, którym przygotowujemy samochody, nie tylko do bieżącej eksploatacji, ale również do sprzedaży, imprez okolicznościowych, ekspozycji w czasie targów, itp. Za każdym razem udowadniamy, że pojazdy używane mogą wyglądać jak te z salonu, a te z salonów mogą prezentować się jeszcze atrakcyjniej.

Firmowe pojazdy, czyste i zadbane, to nie tylko podkreślenie solidności i kondycji firmy, to także trudny do przecenienia element budowy jej prestiżu;

służą jako wizytówki własnej marki lub towarzyszą w marketingu innego towaru bądź usług.
 
W razie potrzeby odbierzemy lub odprowadzimy auto do domu bądź firmy.
Służymy pomocą o każdej porze dnia i nocy, w rozmaitych miejscach i warunkach!
Nasz zespół to perfekcyjni pasjonaci gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu.
 
Chcemy zaproponować Państwu najdogodniejsze formy rozliczenia, opartego na rejestrze otwartym, gdzie notowane są na bieżąco wykonane usługi i potwierdzane przez osoby przyjeżdżające firmowym samochodem. Rozliczenie następuje raz w miesiącu – przelewem, na podstawie faktury zbiorczej.